Dostawa, czyli jak dostarczamy i w jaki sposób można zapłacić za zakupy:

Po zrobieniu zakupów w naszym sklepie, sam decydujesz w jaki sposób mamy dostarczyć do Ciebie Twoje zakupy. Dla Twoje wygody i komfortu udostępniamy różne opcje, w zależności od tego jak lubisz i jak jest Ci wygodniej w danym momencie.

PACZKOMATY – Ty wskazujesz miejsce odbioru, odbierasz w dowolnym momencie, o każdej porze dnia i nocy,  za przesyłkę zamówioną w ten sposób możesz zapłacić zaraz po zakończeniu zakupów w naszym sklepie, albo przy odbiorze swojej paczki w Paczkomacie. Z naszego punktu widzenia to najwygodniejsza opcja, pod warunkiem że możesz wyjść z domu.

Czas dostarczenie w tej opcji, od momentu nadania przez nas do dostarczenia wynosi do 2 dni roboczych.

KURIER – jeśli nie możesz wyjść z domu lub wolisz otrzymać przesyłkę bezpośrednio do biura lub innego wskazanego miejsca, to najlepsza opcja dla Ciebie. Wybierasz dostawcę, spośród wskazanych przewoźników, takich jak: DPD, DHL lub Fedex, a my nadajemy przesyłkę. Kurier dostarcza paczkę pod wskazany adres.

Czas dostarczenia od momentu nadania wynosi do 2-3 dni robocze.

ODBIÓR OSOBISTY – jeśli mieszkasz w pobliżu, będziesz przejeżdżać w okolicy lub zależy Ci na jak najszybszym odbiorze, to wydamy Twoje zakupy w godzinach pracy naszego biura, po wcześniejszym umówieniu oraz opłaceniu zamówienia przez stronę, bezpośrednio po zrobieniu zakupów.

Pamiętaj jednak, że aktualne zalecenia Ministerstwa Rozwoju oraz GIS dotyczące zapobiegania i przeciwdziałania rozpowszechnianiu się wirusa SARS-CoV-2 zalecają ograniczanie kontaktów. Z tego powodu, kierując się troską o zdrowie Klientów i pracowników naszej spółki, zachęcamy wybór opcji dostawy do paczkomatu lub przez kuriera z dostawą do domu lub pod inny wskazany adres.

Godziny pracy biura to 08:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku.

Czas dostarczenia od momentu umówienia się wynosi: to zależy od Ciebie jak szybko jesteś w stanie do nas dotrzeć.

Dostawy:Płatności:Kontakt:

Zadzwon do nas:

32 775 85 69

Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym umówieniu, w godzinach pracy biura.

Poniedziałek - Piątek godziny od 08:00 do 16:00

kontakt@emaseczki.com

SMG Śląsk Sp. z o.o.
ul. Barlickiego 2B
42-506 Będzin

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
NIP: 646-293-28-76
REGON: 243466291
KRS: 0000493062
Kapitał zakładowy: 200 000 zł